Stiahnite si elektronickú príručku zdarma.

Stiahnite si TOP 3

Aktuálne informácie



Likvidujeme škrabance na nábytku a zrkadle

Zo škrabancov sa nestrieľa, ale ak sú na našom obľúbenom kuse nábytku, nie je nám to jedno. Takže sme nazbierali niekoľko tipov na túto tému. Ako na malé škrabance, povie zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac


Vyrábame lojové gule a kŕmidlo z PET fľaše pre vtáčiky

Štebot vtákov nás dokáže naladiť na príjemnú strunu, okrem toho sú veľmi užitočné, takže by sme sa im mali za to všetko v zime odmeniť. Keď mrzne, ťažšie sa operencom hľadá potrava. Môžeme im pomôcť a pripraviť pre ne krmivo. Rôzne kŕmidlá a gule nemusíte kupovať. V rámci domácej prírodovedy ich môžete vyrobiť. Najprv to teda skúsime s lojovými guľami. Postup povie zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac


Domáca čokoládová nátierka vám osladí jeseň

Občas máme chuť si zamaškrtiť. Čerstvý chlebík s džemom alebo s medom môžeme spestriť aj s čokoládovou nátierkou. Máme pre vás základný recept na vlastnú, domácu. Čo budeme potrebovať povie zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac


Skvelé tipy na bábovku snov

Ak si myslíte, že skvostnú bábovku vyčaruje len vaša stará mama, je na čase zmeniť to. Nielen bábovkové myslenie, ale aj výsledok na tanieri. So zberateľkou domácich receptov Miriam Štolfovou pre vás máme niekoľko vylepšení, ktoré povýšia vašu bábovku na gurmánsky zážitok. To prvé sa týka postupu pri výrobe cesta. 

... zobraziť viac


Višne a orechy môžete mať aj v zime ako čerstvé

Sezóna sa utešene rozbehla, tak verím, že oceníte malý mix konzervovania. Najprv šikovný tip, ako zamraziť višne, keď ich chceme mať aj v zime ako čerstvé.  Zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová. 

... zobraziť viac


Vyrobte si vlastné mandľové mlieko

Už ste ochutnali mandľové mlieko? Všakže je dobré? Aj sami si ho môžete vyrobiť - postup a ingrediencie nám prezradí zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac