Stiahnite si elektronickú príručku zdarma.

Stiahnite si TOP 3

Aktuálne informácieTri skvelé kúry pre krajšie vlasy

Pekné a zdravé vlasy potešia nejedno oko, ideálne by bolo, keby tie vlasy boli tie naše. Niečo pre to urobíme so zberateľkou domácich receptov Miriam Štolfovou. Máme tri tipy na výborné vlasové kúry.

... zobraziť viac


Slepá kura

Čo sa týka vianočného varenia, tam väčšinou dodržiavame tradície bez diskusie. Každý svoje. Na Silvestra by sme možno mohli trochu zaexperimentovať. Keďže je zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová z Liptova, rada sa s vami podelí o jeden výborný tradičný liptovský recept, ktorý môžete využiť aj inak ako v kapustnici. Je to slepá kura.

... zobraziť viac


Ako bleskovo ošúpať cesnak a neplakať nad cibuľou

Dnes zamierime do kuchyne k cesnaku a cibuli. Je to zelenina využívaná vo veľkom, tak verím, že sa vám naše tipy budú hodiť. Ak vás čaká šúpanie veľkého množstva cesnaku, skvelý trik poradí zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac


Cesnakový a cibuľový sirup

Obdobie prechladnutí sa blíži, preto je dobré mať poruke nejakú účinnú medecínu. Cesnakový a cibuľový sirup môžete používať aj ako dobrú prevenciu. Začneme sirupom cesnakový, čo potrebujeme na jeho výrobu povie zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac