Stiahnite si elektronickú príručku zdarma.

Stiahnite si TOP 3

Aktuálne informácieLikvidujeme škrabance na nábytku a zrkadle

Zo škrabancov sa nestrieľa, ale ak sú na našom obľúbenom kuse nábytku, nie je nám to jedno. Takže sme nazbierali niekoľko tipov na túto tému. Ako na malé škrabance, povie zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac


Čistíme striebro chróm a nerez

Ako vyčistiť chróm a striebro, to sme už v našej rubrike preberali. Našli sme však ďalšie postupy, takže sa o ne s vami rady podelíme. Striebro sme doteraz drhli všeličím, dnes to bude bez drhnúcej činnosti. Postup prezradí zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac


Poraďme si s pripálenou žehličkou

Nestáva sa to často, ale keď sa to už prihodí, môžeme podľahnúť dojmu, že pripálená žehlička môže ísť akurát tak do triedeného odpadu. Nemusí to tak byť, ak sa nám ju podarí vyčistiť. Niekoľko dobrých rád má pre nás zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová:

... zobraziť viac


Čo je dobré na antikor?

Koľkokrát ste si už povedali, že vám bol ten nerezový drez čert dlžný? Všetko na ňom vidno, treba ho leštiť a vodný kameň ho má evidentne medzi favoritmi. Dnes teda budeme drhnúť všetko z antikoru. Aké základné zložky na to potrebujeme, povie zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová:

... zobraziť viac


Vyčistiť nerez

Do rozprašovača si dáme čistý neriedený ocot. Nastriekame na nerezové plochy (drez, digestor...), necháme chvíľu pôsobiť a opláchneme vodou. Potom preleštíme suchou

... zobraziť viac


Čistenie žehličky

Žehlička sa ľahko vyčistí, keď s ňou prejdeme po alobale. Na veľmi pripálenú žehličku použijeme tento postup: na dosku

... zobraziť viac


Poškrabané sklíčko na hodinkách

Poškrabané sklíčko na hodinkách preleštíme zubnou pastou. Všetky škrabance zmiznú a povrch sklíčka

... zobraziť viac