Stiahnite si elektronickú príručku zdarma.

Stiahnite si TOP 3

Aktuálne informácieZohrievame si studené nohy

Studené nohy nikoho nepotešia. Z času na čas, najmä v tejto zime, sa niečo také pritrafí... Vieme si pomôcť kúpeľom, masážou, ale aj tým, čo jeme. Ako na studené nohy, povie zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac


Dva recepty na balzam na pery s včelím voskom

Dnes pre vás máme dva recepty na balzam na pery. Čo potrebujeme na ten prvý, povie zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac


Voňavé bylinkové mydlo

Už sme si v našej rubrike vyrábali všeličo, aj vlastné tekuté mydlo. Teraz si vyrobíme mydlo bylinkové. Keďže to mydlo nebudeme vyrábať od podlahy, nebude to nič komplikované s keďže chceme mať to mydlo ako sa patrí, nebudeme šetriť na ingredienciách. Zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová vie, čo všetko budeme potrebovať.

... zobraziť viac


Vylepšený žihľavový bio šampón

Dnes urobíme niečo pre svoje vlasy a pokožku na hlave - skúsime si urobiť účinný šampón. Ak ste si niekedy vyrábali šampón od základu tak viete, že nie všetky recepty vyhovujú práve vašim vlasom. Po umytí sa buď rýchlo mastia alebo sú suché. Takže my dnes stavíme na overenú klasiku, len ju trošku vylepšíme. Ako na to, povie zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac