Stiahnite si elektronickú príručku zdarma.

Stiahnite si TOP 3

Aktuálne informácieHarmančekový a ružový olej

Ešte stále je dovolenkový čas. Ak sa chystáte niekam na cesty, je určite dobré mať pri sebe lekárničku. Možno sa vám tam podarí vtesnať aj niekoľko bylinkových preparátov. Predstavíme vám tie, ktoré by sa vám mohli zísť. Zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac


Skvelý čaj na všetky choroby z prechladnutia je z lipových kvetov

Lipový čaj je v našich končinách takmer legendárny - a nie je to náhoda. Zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac


Vyrobte si nechtíkovú tinktúru, masť alebo ozdravný peeling na telo

Žijeme v dobe, kedy stačí zájsť do obchodu a kúpite si všetko, čo potrebujete. Tento šetrič času a energie je dobrá vec - a tá ešte lepšia je, že niektoré veci si môžete urobiť aj doma. Ušetria pár drobných a viete, čo v tom je.

... zobraziť viac


Marhule aj fialky pôsobia na pleť ako energetická bomba

Počas leta je pleť na tvári namáhaná, takže dnes urobíme niečo pre to, aby sme ju mali zdravú a sviežu. Na prvý recept použijeme marhule. Prečo práve toto ovocie povie zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac


Bojujme proti voškám prírodnými postrekmi II.

Pokračujeme vo výrobe prírodných postrekov na vošky. Keďže nám dokážu v záhrade všeličo zlikvidovať, každá rada je dobrá. Včera sme použili žihľavu a cibuľu s cesnakom, dnes to skúsime s inými rastlinkami. Návod na postrek z aksamietnice nám povie zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová. 

... zobraziť viac


Ako sa zbaviť slizniakov účinne a bez chémie

Že to bude bez chémie, to vám môžem sľúbiť už teraz. A či to bude účinné, to budete musieť vyskúšať sami. Niektoré rady dočasne zaberajú, iné nefungujú vôbec. Zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová:

... zobraziť viac


Kvetom vo váze predĺžime život cukrom aj soľou

Veľkonočné sviatky už vyklopkávajú na dvere. Ak si chcete prikrášliť interiér rezanými kvetmi, vieme, čo robiť, aby ostali čo najdlhšie čerstvé. Povie nám to zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac


Proti muchám bojujeme poriadkom, korením, kvetmi aj prievanom

Proti muchám sú najlepšie sieťky na oknách. Ak však sieťku nemôžete alebo z nejakého dôvodu nechcete mať, skúste tip, ktorý ponúka zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac