Stiahnite si elektronickú príručku zdarma.

Stiahnite si TOP 3

Aktuálne informácieVyrobte si voňavé luxusné gule do kúpeľa

Nemusíte vymetať obchody s luxusnými prísadami do kúpeľa, viete si to urobiť aj sami. Bude to náročnejšie najmä na počet ingrediencií, možno trošku pre vašu peňaženku, ale to len tá prvá investícia. Určite však nebudú vaše gule do kúpeľa horšie ako z obchodu. Takže, čo potrebujeme, povie zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac


Vlastnú plastelínu si ľahko vyrobíte aj sami

Ak vás víkendové počasie odsúdilo na aktivitu v interiéri, mám pre vás tip, vďaka ktorému môže byť pobyt medzi štyrmi stenami zaujímavejší. Aj keď nápad urobiť si doma s deťmi plastelínu môžete zrealizovať za každého počasia. Zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová:

... zobraziť viac


Skvelý gélový osviežovač vzduchu akejkoľvek vône

Výroba tohto domáceho osviežovača je zábavná a môžete do nej pokojne zapojiť aj deti. So zberateľkou domácich receptov Miriam Štolfovou najprv vyriešime, do čoho ten gél vlastne dáme.

... zobraziť viac


Z vajcových škrupiniek vyrobíte kriedu a vyčistíte nimi aj vázy

Pokračujeme v tipoch, ako využiť škrupinky z vajec. Veľkou zábavou pre deti by mohla byť výroba kriedy. Vôbec to nie je komplikované a pod vašim dozorom to určite zvládnu. Pokračuje zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac