Stiahnite si elektronickú príručku zdarma.

Stiahnite si TOP 3

Aktuálne informáciePripravte si vlastný čistič toaliet

Mať čistú toaletu nie je žiadna veda, pokiaľ máte kvalitnú kefu a účinný čistiaci prostriedok. A tu sa pristavíme. Čističov je veľa, v drogériách nájdete aj tie s nálepkou eko, ak však máte chuť experimentovať a vyskúšať niečo nové, skúste ten náš. Je to vlastne čistiaca guľa. Čo budeme potrebovať povie zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac


Muchy nemusíte zabíjať, vyrobte si s nami na ne plašičku

Otravných múch sme sa už zbavovali - najmä vôňou. Dnes pritvrdíme a zvolíme boj psychologický. Dostal sa k nám šikovný trik, o ktorý sa s vami veľmi radi podelíme. 

... zobraziť viac


Môžeme mraziť aj väčšie ovocie

Väčšie ovocie väčšinou zavárame a sušíme. Ale môžeme ho aj zamraziť. Nielen z tohto súdka sú dnešné tipy zberateľky domácich receptov Miriam Štolfovej.

... zobraziť viac


Základy mrazenia malého ovocia

Aj mrazenie je jednou z možností, ako si odložiť kúsok leta na zimu. Dnes si so zberateľkou domácich receptov Miriam Štolfovou povieme základné pravidlá mrazenia drobného ovocia.

... zobraziť viac


Ako nepotrhať silonky

Nedávno som vám sľúbila ďalšie tipy, ako využiť roztrhnuté silonky. Jeden mimoriadne zaujímavý ponúka zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac


Cibuľový sirup či bravčová masť na mierny kašeľ

Pokašliavate? Môžete si na to pár dní naordinovať čaj zo šalvie alebo materinej dúšky, existujú aj radikálnejšie riešenia. Zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová nedá dopustiť na pevnú súčasť lekárničiek našich babičiek. 

... zobraziť viac


Pichľavý sveter

Ak nás svetrík pichá a "kúše", operieme ho. Potom namočíme do aviváže, necháme odkvapkať, zabalíme do igelitového vrecka a dáme do mrazničky na 1-2 dni.

... zobraziť viac


Mäsové rezne

Mäso naklepávame na navlhčenej doske, aby šťava z mäsa nevsiakla do dosky. Aby sme zabránili zbytočnému hluku, pod...

... zobraziť viac