Stiahnite si elektronickú príručku zdarma.

Stiahnite si TOP 3

Aktuálne informácieZohrievame si studené nohy

Studené nohy nikoho nepotešia. Z času na čas, najmä v tejto zime, sa niečo také pritrafí... Vieme si pomôcť kúpeľom, masážou, ale aj tým, čo jeme. Ako na studené nohy, povie zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac


Tieto rady sa vám zídu v kúpeľni

Kúpeľňa by mala byť čistá a voňavá - to je väčšinová predstava. Nie je dôvod ju neuskutočniť a aj dnes pre vás máme zaujímavé tipy. Zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová má jeden, ktorý vylučuje chémiu a sľubuje veľa lesku.

... zobraziť viac


Ako roztiahnuť topánky

Niekedy sa nám podarí kúpiť si v očarení o pol čísla menšie topánky, alebo také, ktoré sú nám tesné. Tento fakt vytrvalo ignorujeme, až kým nepríde chvíľa, keď v nich chceme pobudnúť trochu dlhšie. Každá rada je v tomto prípade dobrá rada. My si spolu so zberateľkou domácich receptov Miriam Štolfovou posvietime na tie praktické: 

... zobraziť viac


Čím odstránime pach z topánok?

Ten, kto vymyslel silonky, ten to naozaj nedomyslel. Nohy sa v nich potia, nedýchajú a keď sa vyzujeme... No ale týka sa to i pánskych ponožiek, nemyslite si. S určitosťou si to odnesú topánky, takže dnes sa budeme venovať tomu, ako z nich odstrániť pach. Vieme si pomôcť aj s ingredienciami, ktoré máme bežne doma. Pár tipov má pre nás zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac


Upchatý nos, dutiny a boľavé hrdlo

Aj dnes pokračujeme v domácom liečení rôznych neduhov. Posvietime si na upchaté a boľavé dutiny a hrdlo. Ak sme mali voľakedy plný nos, často sme sa naparovali, aby sa hlieny uvoľnili.

... zobraziť viac


Prvá pomoc pri pobolievaní uší

Minulý týždeň sme mali naozaj ufúkané počasie, ak vám do nich nafúkalo a teraz vás pobolievajú, veríme, že oceníte našu prvú pomoc. Nebudeme potrebovať nič výnimočné. 

... zobraziť viac


Na studené nohy pomôže mleté čierne korenie

Zoberieme mleté korenie, ponožky a zhruba 1-2 lyžičky toho mletého korenia nasypeme do každej ponožky. Ponožky zahrkáme a dáme na nôžku.

... zobraziť viac