Stiahnite si elektronickú príručku zdarma.

Stiahnite si TOP 3

Aktuálne informácie2 postupy, ako skrášliť kvetináče pomocou borovicových šišiek

Šišky ako také sa používajú na dekorovanie už oddávna. Vnášajú do našich príbytkov čosi prírodné a zároveň sviatočné zvlášť v období Vianoc. No využiť sa dajú počas celého roka. Ak sa chystáte robiť poriadok v starých kvetináčoch či vázach, respektíve ich chcete vyhodiť, pozrite si najprv nasledujúci článok a fotografie. Možno máme pre vás inšpiráciu ako vdýchnuť týmto veciam nový život. 

... zobraziť viac


Opravujeme rozvŕzganú a rozkývanú stoličku

Ak vám vŕzga vaša obľúbená stolička, nemusíte hneď kupovať novú. A nemusíte mať ani zlaté ruky, aby ste ju dokázali opraviť. Ak ide o uvoľnenú dierku na skrutku, poradí zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac


Výroba vlastnej sviečky

Novembrové dni nie je možné oddeliť od sviečkovej manifestácie rok predtým - v marci. Dnes ju považujeme, ako znie jedna z definícií, za jedno z najdôležitejších vystúpení občanov a veriacich proti komunistickému režimu. Sviečky sa budú zapaľovať aj dnes pri príležitosti výročia 17. novembra. Ak žiadnu nemáte, môžete si ju vyrobiť. Čo budete potrebovať povie zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac


Ako odchlpiť tmavý odev

Tmavý odev, ktorý chytá chlpy, očistíme lepkavým valčekom. Ak nemáme po ruke valček, pomôžeme si širokou lepiacou páskou. Lepivou

... zobraziť viac


Rozbité sklo

Drobné úlomky skla pozbierame pomocou lepiacej pásky. Lepivou stranou pritlačíme. Sklíčka sa prilepia na pásku

... zobraziť viac


Diera väčšia ako skrutka

Ak sa stane, že sme vyvŕtali dieru väčšiu ako je skrutka. Zoberieme niekoľko zápaliek alebo špiliek...

... zobraziť viac