Stiahnite si elektronickú príručku zdarma.

Stiahnite si TOP 3

Aktuálne informácieČistíme sporák a platničky

Čím viac varíme, tým častejšie sa musíme starať o sporák a je úplne jedno, či je to sporák plynový alebo elektrický, či má sklokeramickú dosku alebo platničky. So zberateľkou domácich receptov Miriam Štolfovou ponúkame niekoľko vylepšení pri údržbe.

... zobraziť viac


Čistíme mastné škvrny v kuchyni

Dnes to bude najmä stručne, ale tá hodnota informácie! Budeme čistiť kuchyňu od mastných škvŕn. Niekedy sa nám nejaká pritrafí, alebo musíme drhnúť mastný film na digestore, ktorý sme si pridlho nevšímali. Čo s tým, povie zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac


Ako si vybrať v obchode tú najčerstvejšiu zeleninu

Dnes budeme loviť zeleninu - na pultoch, v košíkoch aj v debničkách. Zopár rád, ako si doniesť domov peknú čerstvú zeleninu, ktorá dlhšie vydrží, sa totiž vždy zíde. Zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac


Škvrny od vosku vyčistíme teplom

K domácej pohode patria aj sviečky v kahančekoch, rôznych svietnikoch, alebo v aromalampách. Keďže nie sme všetci najšikovnejší na svete, môže sa nám stať, že pri prenášaní ešte horúcej sviečky nám kvapne na koberec vosk. Ako tieto škvrny odstrániť, nám poradí zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac