Stiahnite si elektronickú príručku zdarma.

Stiahnite si TOP 3

Aktuálne informácieBalenie a zdobenie darčekov zvládnete aj sami

Je nám jasné, že najkrajšie balí darčeky Ježiško, ale aj my môžeme priložiť ruku k dielu. Dnes sa totiž naučíme baliť darčeky do šatky. Bude to chcieť trošku viac vašej pozornosti. Presný postup povie zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová na príklade balenia dvoch fliaš ...

... zobraziť viac


Špeciálne vydanie, v ktorom je takmer všetko o vajíčkach

Dnes si budeme užívať vajíčkové radovánky - aby som to spresnila, máme niekoľko trikov, ktoré vám pomôžu stať sa odborníkom na vajíčka. Ako rozoznáte vajíčko varené od surového, povie zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac


Vyrábame lojové gule a kŕmidlo z PET fľaše pre vtáčiky

Štebot vtákov nás dokáže naladiť na príjemnú strunu, okrem toho sú veľmi užitočné, takže by sme sa im mali za to všetko v zime odmeniť. Keď mrzne, ťažšie sa operencom hľadá potrava. Môžeme im pomôcť a pripraviť pre ne krmivo. Rôzne kŕmidlá a gule nemusíte kupovať. V rámci domácej prírodovedy ich môžete vyrobiť. Najprv to teda skúsime s lojovými guľami. Postup povie zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac


Využitie PET fliaš či alobalu v záhradke

V záhrade môžeme experimentovať jedna radosť - niekoľko tipov nám prezradí zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová. Ten prvý sa týka PET fliaš:

... zobraziť viac