Stiahnite si elektronickú príručku zdarma.

Stiahnite si TOP 3

Aktuálne informácieVyrobte si ekologický prací gél

Naši predkovia varili mydlo zo zvyškov. Stačila zmes rastlinného a živočíšneho tuku a preosiateho drevného popola. My to robiť nebudeme, vyrobíme si vlastný mydlový gél, ktorý sa osvedčil aj v jednom testovacom časopise. Čo potrebujeme povie zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac


Výroba prášku na pranie pre farebnú bielizeň

Opäť ide o veľmi jednoduchý recept, čo sa týka výroby, aj keď tých ingrediencií je trochu viac. Všetky ich teraz vymenuje zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac


Domáci prášok na pranie

Dnes to bude nielen zručne ale bude to najmä stručne, aspoň čo sa prvého receptu týka. Domáci prací prášok vám zaberie minimum času. Zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová:

... zobraziť viac


Dôkladné vyčistenie práčky zvnútra

Dnes sa pustíme do veľkého čistenia práčky zvnútra. Je to záležitosť minimálne na pol dňa ale žiadne obavy, práčka sa bude čistiť sama. Jediné, čo sa vyžaduje od nás je zadať jej správne pomery správnych ingrediencií. Ako budete počuť od zberateľky domácich receptov Miriam Štolfovej, nie je to nič zložité. 

... zobraziť viac


Na snehobiele záclony je najlepšia sóda a soľ

Každá pani domáca veľmi dobre vie, aký je veľký rozdiel medzi bielymi a snehobielymi záclonami. Ak vám tie vaše prirástli k srdcu a nechcete sa s nimi rozlúčiť, nebodaj kupovať nejaké iné, tak si tie záclony môžete vybieliť aj na prírodný spôsob. Zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová:

... zobraziť viac