Stiahnite si elektronickú príručku zdarma.

Stiahnite si TOP 3

Aktuálne informácieŠpeciálne vydanie, v ktorom je takmer všetko o vajíčkach

Dnes si budeme užívať vajíčkové radovánky - aby som to spresnila, máme niekoľko trikov, ktoré vám pomôžu stať sa odborníkom na vajíčka. Ako rozoznáte vajíčko varené od surového, povie zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac


Základy mrazenia malého ovocia

Aj mrazenie je jednou z možností, ako si odložiť kúsok leta na zimu. Dnes si so zberateľkou domácich receptov Miriam Štolfovou povieme základné pravidlá mrazenia drobného ovocia.

... zobraziť viac


Nechtík lekársky je liečivá rastlinka, ktorá uľaví vašej koži

Dnes začíname s bylinkovou sériou. Je niekoľko základných kúskov, ktoré by mali byť v každej záhradke. Prečo je dobré mať vysadený nechtík lekársky, povie zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac


Domáci odpudzovač hmyzu účinkuje výborne a dobre vyzerá

Leto je stvorené aj na to, aby sme si mohli večer posedieť na balkóne, terase alebo pred chalupou. Aby nás pri tom neotravovali všakovaké lietajúce potvorky, vyrobíme si vlastný odpudzovač hmyzu. Je to pekné ako dekorácia a dobre nám to poslúži. Čo všetko potrebujeme, povie zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová:

... zobraziť viac


Urobte si domácu vitamínovú bombu

Na vlastnú jarnú zeleninu je priskoro, vitamíny nám po zime chýbajú, tak to napravíme veľkou vitamínovou bombou, akou sú klíčky. Prečo by sme im mali venovať trochu pozornosti, povie zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová:

... zobraziť viac


Vyskúšajte domáci recept na pekné nechty

Mať pekné ruky a nechty je výborná vec. Pokiaľ máte v pláne navštíviť manikúru, alebo si ju viete urobiť sami, máme pre vás na doplnenie ešte niekoľko príjemných tipov. Zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová:

... zobraziť viac


Na spotené aj zafajčené oblečenie pomôže ocot

Niekedy sa stane, že sa spotíme a potom je naše obľúbené tričko tým potom už zatuchnuté, aj keď ho poriadne vyperieme. Poradí nám zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová:

... zobraziť viac