Stiahnite si elektronickú príručku zdarma.

Stiahnite si TOP 3

Aktuálne informácieStarostlivosť o topánky v zime

Je jeseň, vidíme to nielen za oknami, ale aj na topánkach. A to sme sa ešte nebrodili v prisolenom snehu, alebo čľapkanici po odmäku. Na všetko budeme pripravení. So zberateľkou domácich receptov Miriam Štolfovou si najprv dáme do poriadku semišové topánky.

... zobraziť viac


Úľavu od spálenia vám prinesie telový krém s panthenolom

Pred nami je podľa predpovede meteorológov poriadne horúci týždeň, teplota bude lákať von, k vode a na slniečko. Na slnku sa môžete spáliť aj s ochrannými faktormi. Ak sa tak stane, pomôže vám telové mlieko s panthenolom. Čo potrebujeme, povie zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac


Aj vám topánky farbia ponožky?

Kúpili sme si nové topánky. To je určite dôvod na radosť, ktorú nám môže trošku pokaziť fakt, že nám zvnútra farbia ponožky. Ak sa nechystáme vyzúvať sa, vôbec nás to nemusí trápiť. Ale asi bude lepšie vypočuť si radu od zberateľky domácich receptov Miriam Štolfovej.

... zobraziť viac


Odstraňujeme škvrny od prepisovačky

Nepíšeme po stenách po stole, po sebe a už vôbec nie po svojom oblečení - toto si pamätáme z detstva. Väčšinou sa týchto múdrych pokynov držíme, ale sem-tam sa nám ruka pošmykne a je z toho nepríjemná čiara na blúzke. Niekoľko tipov zo svojej zbierky vytiahla zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac