Stiahnite si elektronickú príručku zdarma.

Stiahnite si TOP 3

Aktuálne informácieRozmaznávajme pleť v zime

Je zima a našej tvári to veľmi neprospieva. Líčka máme mrazom vyštípané, takže si zaslúžia trošku viac našej opatery. Tak poďme na prvý dnešný tip. Hnedá ryža ja bohatá na kyselinu linolovú, ktorá prospieva imunite a regeneruje. Takisto chráni srdce a znižuje úroveň zlého cholesterolu v krvi. Tak si predstavte, čo to urobí s vašou pokožkou na tvári. Čo potrebujeme na ryžovú masku povie zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac


Čistíme stavebnicové kocky a vázy s úzkym hrdlom

Dnes to budú dva jednoduché a vysoko účinné tipy na čistenie. Čistenie stavebnicových kociek aj vysokých váz patria k chuťovkám, ktoré si vyžadujú príliš veľa nášho času, takže každá dobrá rada sa hodí. Ako na kocky, povie zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac


Čím odstránime pach z topánok?

Ten, kto vymyslel silonky, ten to naozaj nedomyslel. Nohy sa v nich potia, nedýchajú a keď sa vyzujeme... No ale týka sa to i pánskych ponožiek, nemyslite si. S určitosťou si to odnesú topánky, takže dnes sa budeme venovať tomu, ako z nich odstrániť pach. Vieme si pomôcť aj s ingredienciami, ktoré máme bežne doma. Pár tipov má pre nás zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac


Hnačka

Na hnačku pomôže mrkvová, alebo ryžová kaša. Pol kila mrkvy, alebo hrnček ryže a trochu soli varíme v litri vody aspoň

... zobraziť viac


Usadeniny od kávy a čaju

Šálky znečistené od čajovej či kávovej usadeniny vyčistíme pomocou kašičky, ktorú si pripravíme z cigaretového popola

... zobraziť viac


Špinavá detská fľaška

Zahnednutú umelohmotnú kojeneckú fľašu od čaju vyčistíme tak, že do nej nasypeme prášok do pečiva, trochu vody a za hrsť

... zobraziť viac