Stiahnite si elektronickú príručku zdarma.

Stiahnite si TOP 3

Aktuálne informácieJednoduchý levanduľový a olivový krém na ruky

Začalo sa kúriť, dokončujú sa posledné práce v záhrade pred zimou, ochladilo sa. Rukavice ešte nenosíme, lebo zas až taká zima nie je. To všetko má vplyv na našu pokožku na rukách. Dnes si teda vyrobíme krém na ruky. Opäť sme pre vás so zberateľkou domácich receptov, Miriam Štolfovou, vybrali 2 tipy.

... zobraziť viac


Voňavé bylinkové mydlo

Už sme si v našej rubrike vyrábali všeličo, aj vlastné tekuté mydlo. Teraz si vyrobíme mydlo bylinkové. Keďže to mydlo nebudeme vyrábať od podlahy, nebude to nič komplikované s keďže chceme mať to mydlo ako sa patrí, nebudeme šetriť na ingredienciách. Zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová vie, čo všetko budeme potrebovať.

... zobraziť viac


Vylepšený žihľavový bio šampón

Dnes urobíme niečo pre svoje vlasy a pokožku na hlave - skúsime si urobiť účinný šampón. Ak ste si niekedy vyrábali šampón od základu tak viete, že nie všetky recepty vyhovujú práve vašim vlasom. Po umytí sa buď rýchlo mastia alebo sú suché. Takže my dnes stavíme na overenú klasiku, len ju trošku vylepšíme. Ako na to, povie zberateľka domácich receptov Miriam Štolfová.

... zobraziť viac