Nekonečno nápadov, ako využijete škatule od mlieka

Stiahnite si elektronickú príručku zdarma.

Stiahnite si TOP 3

Aktuálne informácieMnohí z nás každý deň kupujú mlieko v typických škatuliach. Keď sa mlieko minie, najčastejšie skončia jednoducho v koši. Prinášame vám perfektné inšpirácie, ktoré vás prinútia, aby ste si nabudúce dobre rozmysleli, či prázdne škatule vyhodíte. Tieto nápady ako ich využiť, sú totiž skutočne geniálne! 

Na pestovanie

Poslúžia vám ako účinná ochrana sadeníc, alebo na založenie vertikálnej záhrady pre jahody či bylinky. Stačí pár strihov, kúsok lepiacej pásky a máte z nich šikovné črepníky na pestovanie priesad alebo dokonca izbových rastlín.

  

Búdky pre vtáčiky

Milé prístrešky pre vtáčiky a kŕmidlá, v ktorých nájdu malý operenci prístrešok a potravu. Do ich tvorby zapojte aj deti a môžete stráviť príjemné rodinné popoludnie pri kreatívnej práci s utešeným výsledkom. :-)

Svietniky a lapióny do záhrady

Premeňte prázdne krabice na utešené svietniky alebo lampióny, ktoré dotvoria atmosféru každej záhradnej párty alebo romantického večera na terase.

Ďalšie užitočné a milé nápady

Vedeli ste, že z prázdnych kartónov môžete vytvoriť napríklad šikovný organizér na stôl, peňaženku alebo dokonca tašku na pláž? Skvele vám poslúžia ako kreatívne ručne zhotovené škatuľky na darčeky pre vašich drahých.

Pre deti

Aj deti si prídu na svoje. Z kartónov si môžu vytvoriť autíčko, rozprávkovú chalúpku alebo mini mestečko.

zdroj: pinterest/milk cartoon crafts

 

Geniálne babské rady - tipy a triky do domácnosti nájdete tu >>>>>>